FANDANGO

Powierzchnia użytkowa: 470.00 m2

PERSPEKTYWA
PERSPEKTYWA
PERSPEKTYWA
ELEWACJA
ELEWACJA
ELEWACJA
ELEWACJA

Minimalne wymiary działki:
31,60 x 37,80 m

Funkcje części mieszkalnej w poziomie parteru realizowane są poprzez sień z aneksem garderobianym, część komunikacyjną, (czyli hol z doświetleniem z drugiej kondygnacji przez świetlik dachowy), pokój dzienny, jadalnię, kuchnię, pokój gościnny. Na piętrze zlokalizowano obszerną sypialnię rodziców z własną garderobą i łazienką (stąd wyjście na prywatny taras rodziców nad garażem) oraz bezpośrednim dostępem do biblioteki). Po przeciwnej stronie holu znajdują się dwa pokoje dziecinne z przechodnią garderobą i łazienką dostępną z obu pokoi. Antresola daje wgląd na pokój dzienny. W części gospodarczej parteru zaplanowano garaż trzystanowiskowy, dużą przechodnią spiżarnię z garażu do strefy kuchni oraz przechodnią garderobę z garażu do holu oraz pomieszczenie ogólnogospodarcze i pralnię – oba pomieszczenia z wyjściami na taras gospodarczy. W części technicznej budynku zaplanowano kotłownię z piecem olejowym oraz możliwością dostawienia drugiego pieca dla ewentualnej rozbudowy części rekreacyjnej (basen). W części rekreacyjnej budynku zaplanowano pomieszczenie, w którym znajduje się sauna, natrysk i wc z częścią wypoczynkową. Istnieje możliwość dostawienia w tym rejonie basenu; wtedy pomieszczenie sauny i sanitariatów stanie się śluzą miedzy basenem i resztą domu. Do części rekreacyjnej zaliczają się też tarasy: duży taras wypoczynkowy w poziomie parteru dostępny z pokoju dziennego, jadalni, pokoju gościnnego oraz części rekreacyjnej; duży taras górny obejmuje stronę południowo zachodnia i jest dostępny z sypialni rodziców, gabinetu i z jednej z sypialni dzieci. Inna sypialnia dziecka ma wyjście na osobny taras. Na osobny taras jest wyjście również z łazienki rodziców - taras nad garażem. Parter: 295,6 m²; Poddasze: 174,85 m².

RZUTY

RZUT
RZUT

PROPOZYCJE ROZWIĄZAŃ MATERIAŁOWYCH

fundamenty: żelbetowe; ściany zewnętrzne: warstwowe gr. 51 cm: warstwa nośna z cegły ceramicznej pełnej gr. 25cm; warstwa dociepleniowa z wełny mineralnej gr. 12 cm; okładzina z drewna, piaskowca i granitu (3 lub 4 cm); ściany wewnętrzne: działowe wykonane z pustaka ceramicznego K3 klasy 7,5 MPa na zaprawie cementowo wapiennej marki 5 MPa; strop: żelbetowy; elewacje: tynk + okładzina kamienna + drewno; pokrycie dachu: dach płaski, membrana dachowa firmy Protan typ SE., na dachu świetlik, dach o spadku 7%.

GALERIA

FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO FANDANGO 


FANDANGO