ALEKSANDRYT

Powierzchnia użytkowa: 311.00 m2

PERSPEKTYWA
ELEWACJA
ELEWACJA
ELEWACJA
ELEWACJA

Minimalne wymiary działki:
32,42 x 23,15 m

Dom jednorodzinny parterowy, z poddaszem użytkowym, posiadający garaż na dwa stanowiska postojowe w obrysie bryły budynku. Parter spełnia funkcję dzienną, gdzie salon, jadalnia i kuchnia tworzą jednoprzestrzenną całość. Centralnym elementem części ogólno-rodzinnej jest kominek usytuowany pomiędzy schodami łączącymi hall z pokojem dziennym. Z salonu dostępne wyjście na obszerny taras i do ogrodu. Na parterze zlokalizowano także gabinet, pokój sportowy i pokój gościnny. W linii przyziemia, przy garażu, znajduje się rozbudowana część gospodarcza: pralnia, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie ogrodowe. Na poddasze prowadzą łukowe schody zakończone antresolą z widokiem na salon. Poddasze pełni funkcję prywatną z trzema sypialniami i obsługującymi je sanitariatami. Parter: 210,93 m²; Piętro: 100,34 m².

RZUTY

RZUT
RZUT

PROPOZYCJE ROZWIĄZAŃ MATERIAŁOWYCH

fundamenty: żelbetowe; ściany zewnętrzne: nośne- pustak MAX, docieplenie, warstwa dociskowa, cegła modularna; ściany wewnętrzne: cegła pełna lub kratówka; strop: gęstożebrowy; elewacje: tynk + okładzina klinkierowa; pokrycie dachu: dachówka bitumiczna.

GALERIA

ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT ALEKSANDRYT 


ALEKSANDRYT