Wnętrza

NAJWAŻNIEJSZE JEST WNĘTRZE:

Projektujemy wnętrza w budynkach jednorodzinnych i obiektach użyteczności publicznej.

Projekt wnętrz, który proponujemy naszym Klientom, jest kompleksowym rozwiązaniem problematyki zarówno wizualno-estetycznej jak i techniczno-wykonawczej. Oprócz koncepcji funkcjonalnej poszczególnych pomieszczeń, doboru kolorystyki i materiałów, projekt nasz zawiera m.in. szczegółowe rozwiązania dotyczące elektryki i oświetlenia, posadzek czy sufitów. Wszystkie te elementy w przypadku naszych projektów stanowią niebanalne i spójne rozwiązanie koncepcji przestrzennej każdego wnętrza.

Na życzenie Klienta projekt może być uzupełniony o wizualizacje wybranych pomieszczeń lub fragmentów przestrzeni, jak również o rysunki poszczególnych elementów stałych, np. kominek, klatka schodowa czy projekt mebli.

Podczas pracy z Klientem staramy się w pełni zaspokoić Jego oczekiwania związane z miejscem, w którym będzie mieszkał, pracował czy odwiedzał tylko przez moment. Łączenie nowoczesnych technologii, najnowszych trendów oraz wyszukany design sprawiają, że wnętrza nasze charakteryzują się nietuzinkowymi i oryginalnymi rozwiązaniami. Przy współpracy z doświadczonymi i sprawdzonymi wykonawcami tworzymy przestrzenie na najwyższym poziomie. Zarówno ogólne wrażenie jak i dbałość o szczegóły są dla nasz tak samo ważne.

Dokładamy wszelkich starań aby klient był z pełni usatysfakcjonowany na każdym etapie pracy z projektem jak i po jego realizacji.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi projektami technicznymi aranżacji wnętrz >>kliknij tutaj<<


ALEKSANDRYT


LANSIER